Przejdź do treści

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy od lat świetnie się znają i rozumieją. Budowanie biznesu w ramach spółki, szeroko rozumianej współpracy to zawsze ogromne wyzwanie. Ale my się wyzwań nie boimy! Dlatego jesteśmy w tym miejscu!

My także chcemy się rozwijać, by robić to, co kochamy najbardziej jeszcze lepiej niż potrafimy. Dlatego stawiamy na rozwój.

Marzyliśmy o tym, żeby stworzyć miejsce do współpracy dla ludzi z różnych dziedzin, którzy są gotowi podejmować nowe wyzwania i stale się uczyć.

Jesteśmy w tym razem, ponieważ:

  • znamy się na tym co robimy – opiniowaniu​
  • klienci znają nas i cenią naszą dotychczasową pracę​
  • słuchamy innych​
  • rozmawiamy ze sobą​
  • wspieramy się​ na każdym kroku
  • potrafimy opowiedzieć o tym co robimy – marketingowo​
  • rozwijamy się i zmieniamy w sposób ciągły​
  • rozumiemy naszych klientów​
  • mamy nieustającą chęć pomocy
  • potrafimy wspierać się technologią i wymieniać doświadczeniami

Interdyscyplinarność to klucz do sukcesu

Czym jest interdyscyplinarność? I dlaczego tak bardzo nam na niej zależy?

Interdyscyplinarność jest to umiejętność łączenia wiedzy z różnych dziedzin i praktyczne jej wykorzystanie we wspólnym celu. Instytut Antrotech współpracuje z biegłymi z długoletnim doświadczeniem zawodowym, dlatego też wydajemy opinie interdyscyplinarne w sytuacjach spraw skomplikowanych wymagających wiedzy kilku specjalności. My się trudnych spraw nie boimy!

Nasze wartości

Ludzie i współpraca

Zespół, współpraca i współdziałanie są ważniejsze niż indywidualna eksperckość i umiejętności poszczególnej jednostki. To nie Instytut jest marką, ale ludzie, którzy go tworzą!

Transparentność i szczerość

Bardzo ważny jest dla nas przepływ informacji pomiędzy nami oraz osobami, z którymi współpracujemy. Wysoki poziom komunikacji jest dla nas bardzo istotny.

Wiedza i Rozwój

Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, mnożenie i dzielenie wiedzy, konferencje i publikacje – to wszystko składa się na budowanie naszego profesjonalizmu.

Wolność i Odpowiedzialność

Jesteśmy odpowiedzialni za to, co robimy, za nasze decyzje oraz zwracamy uwagę na to, jak to wpływa to wpływa na całość zespołu. Słuchamy innych i nie mówimy nie. Każdy pomysł staramy się dokładnie przemyśleć.

Tomasz Sidor

Nietypowy informatyk, biegły sądowy trzeciej kadencji wpisany na listę przy Sądzie Okręgowym w Lublinie z zakresu informatyki, telekomunikacji i monitoringu, badacz CSAM, wykładowca Lubelskiej Akademii WSEI. 

Amanda Krać-Batyra

Robert Budaszewski

Emerytowany nadkomisarz Policji, który służbę po 30 latach zakończył jako ekspert Wydziału Dochodzeniowo–Śledczego Biura Kryminalnego Komendy Głównej Policji.
Z uwagi na swoją wiedzę i doświadczenie pracował jako asystent prokuratora w Prokuraturze Krajowej.